Cancer Square Apt Free Parking Sleeps 8

  • 1 slaapkamer
  • 2 badkamers

Als u in 2-slaapkamer Cancer Square Apt Free Parking Sleeps 8 Liverpool verblijft, kunt u Cavern Club bereiken, gelegen op loopafstand van 10 minuten. Het is gelegen op 1 km afstand van Liverpool Lime Street trainstation en op minder dan 250 meter verwijderd van Duke St/suffolk St busstation.

Om u comfort te verhogen vindt u een badkuip in Cancer Square Apt Free Parking Sleeps 8.

De accommodatie is tevens voorzien van een ingerichte kitchenette. Gasten zullen genieten van Aziatische keuken van Sapporo Teppanyaki, gelegen op 150 meter ervandaan.

Fact is vrij dicht bij het appartement in Liverpool. St Johns Beacon is ook binnen een korte wandeling van 7 minuten van het 2-badkamer appartement gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cancer Square Apt Free Parking Sleeps 8 Liverpool
Epic Dreams Collection
Mobiele prijsaanbieding

Epic Dreams Collection

10
Voortreffelijk 5 beoordelingen
57 m van de accommodatie
USD 275 USD 248
per nacht
Sevenstay Bold 8
Mobiele prijsaanbieding

Sevenstay Bold 8

8.0
Heel goed 4 beoordelingen
109 m van de accommodatie
USD 171 USD 154
per nacht
Sevenstay Bold 12
Mobiele prijsaanbieding

Sevenstay Bold 12

8.0
Heel goed 5 beoordelingen
109 m van de accommodatie
USD 237 USD 213
per nacht

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Cancer Square Apt Free Parking Sleeps 8 gelegen?
      Cancer Square Apt Free Parking Sleeps 8 is in de wijk Chinatown gesitueerd, op sechts 10 minuten wandelafstand van Cavern Club.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Cancer Square Apt Free Parking Sleeps 8?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Liverpool een bezoek brengt aan Cavern Club (800 m) en het Museum van Liverpool niet ver van Cancer Square Apt Free Parking Sleeps 8.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Sapporo Teppanyaki en Mayur Indian Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cancer Square Apt Free Parking Sleeps 8 Liverpool

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten